Szukasz Pomocy z Prestashop ?

To jesteś we właściwym miejscu!

Prestashop

Naprawa PrestaShop

Sklep nie działa? Nie można dokończyć zamówienia? Wyświetla się biała strona? A może masz problem z nowym modułem?

Zadzwoń! 75% problemów jestem w stanie naprawić do 2 godzin. Zajmuję się naprawami w obrębie sklepu, pomagam przyspieszyć działanie witryny, a także usprawniam działanie modułów czy integracji.

Integracje i nowe funkcje

Tworzę dedykowane integracje z hurtowniami, które nie posiadają gotowych modułów do Presty.

Piszę autorskie moduły do Presty, rozszerzające jej funkcjonalność. Dzięki nim procesy dodawania produktów do sklepu czy tworzenia promocji mogą być bardziej zautomatyzowane i dużo szybsze.

Wdrożenia sklepów

Wdrażam sklepy na wersjach 1.6 i 1.7, w zależności od wymagań klientów. Znajdziesz tu ofertę prostego sklepu dla małych przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, ale także bardziej rozbudowane i spersonalizowane sklepy dla średnich i dużych firm.

Prestashop

Damian Ślimak

Specjalista SEO/SEM

Zadowoleni klienci

Pan Damian Ślimak we współpracy ze mną wykazał się tak rzadką cechą, jak dotrzymywanie terminów. Nie ma dla niego praktycznie rzeczy niemożliwych, jest jedynie kwestia czasu i kosztów z tym związanych. Przeprowadził dla mnie bez problemu kilka samodzielnych prac. Sprawnie przeanalizował i usunął błędy, które pozostały po innych “programistach”. W pełni polecam współpracę.

Artur Głowacki

sklepzkarmami.pl

Szybka realizacja oraz kompetentne wykonywanie wyznaczonych zadań to cechy współpracy z Panem Damianem Ślimakiem. Bez obaw o dotrzymanie terminu czy pozostawione bez odpowiedzi maile. Gorąco polecam!

Maciej Lachowicz

moto-odcina

Polecam współpracę z panem Damianem. Sklep przestał mi działać. Do tej pory „specjaliści”, do których się zwracałem, radzili mi zmienić hosting na VPS. Okazało się, że wystarczy jedynie poprawić menu, ale nikt wcześniej na to nie wpadł. Gdyby nie pan Damian, byłbym narażony na większe koszty. Dziękuję!

Andrzej Lacek

alvare.pl

100% ZADOWOLENIA Pan Damian działa błyskawicznie, mój sklep PrestaShop przestał działać, wystarczył jeden telefon do Pana Damiana
i za chwilę sklep działał z powrotem. Innym razem pojawiał się błąd podczas składania zamówienie na sklepie, wystarczył jeden mail
a po chwili błędu nie było a zamówienie przychodziły prawidłowo. Takich fachowców ze świecą szukać, a jak się znajdzie to trzeba się mocno trzymać 

Tomasz Bagiński

led-power.pl

Potrzebujesz pomocy ?

Jestem do Twojej dyspozycji!